Фінансовий відділ

Фінансовий відділ Перегінської селищної ради є виконавчим органом Перегінської селищної ради, утворюється радою відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Фінансовий відділ є підзвітним, підконтрольним селищній раді, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади та підпорядкований її виконавчому комітету, селищному голові, а також підзвітний та підконтрольний Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, Міністерству фінансів України.
У своїй діяльності Фінансовий відділ керується Конституцією України, законами України, Бюджетним кодексом України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, наказами Міністерства фінансів України, наказами та інструкціями Державної казначейської служби України, рішеннями селищної ради, розпорядженнями селищного голови, а також цим Положенням.
Фінансовий відділ є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби України, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки та штампи.

Основними завданнями Фінансового відділу є:

• забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території Перегінської селищної ради (далі – селищної ради);
  • проведення разом з іншими виконавчими органами селищної ради, структурними підрозділами ради аналізу фінансово-економічного стану територіальної громади, перспектив її подальшого розвитку;
  • розроблення в установленому порядку проекту селищного бюджету та його прогнозу на середньостроковий період і подання їх на попередній розгляд та схвалення виконавчому комітету ради;
  • складання та виконання в установленому порядку розпису селищного бюджету;
  • забезпечення ефективного і цільового використання бюджетних коштів;
  • розробка пропозицій щодо удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та здійснення витрат;
  • здійснення загальної організації та управління виконанням селищного бюджету, координація в межах своєї компетенції діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету;
  • представлення прогнозу бюджету та проекту рішення про бюджет селищної ради, схвалених виконавчим комітетом, на засіданнях постійних комісій та пленарних засіданнях селищної ради;
  • здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на усіх стадіях бюджетного процесу

Начальник відділу

Лідія Михайлівна ВАГИЛЕВИЧ