Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Відділ бухгалтерського обліку та звітності Перегінської селищної ради є виконавчим органом селищної ради. Відділ є підконтрольним і підзвітним селищній раді, а також підпорядкованим селищному голові та виконавчому комітету селищної ради.

Відділ здійснює свою діяльність відповідно до цього Положення. В своїй діяльності відділ керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування», Бюджетним кодексом України, а Податковим кодексом України, іншими законами. Постановами Верховної Ради і Кабінету Міністрів України, наказами Мінфіну, іншими нормативно-правовими документами, що регламентують бюджетні відносини і фінансово-господарську діяльність бюджетної установи, розпорядженнями селищного голови, а також цим Положенням.

Основні завдання відділу:

• Забезпечує ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності бюджетних установ та складання звітності;
  • Забезпечує відображення у документах достовірної та у повному обсязі інформації про господарські операції і результати діяльності, необхідної для оперативного управління бюджетними призначеннями (асигнуваннями) та фінансовими і матеріальними (нематеріальними) ресурсами.
  • Забезпечує дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов’язань, своєчасного подання на реєстрацію таких зобов’язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.
  • Забезпечує контроль за наявністю і рухом майна, використанням фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.
  • Вживає заходів щодо запобігання виникненню негативних явищ у фінансово господарській діяльності, виявлення і мобілізація внутрішньо господарських резервів;
  • Забезпечує здійснення методичного керівництва та контролю за дотриманням вимог законодавства з питань ведення бухгалтерського обліку, складення фінансової та бюджетної звітності у бюджетних установах, які підпорядковані виконавчому комітету селищної ради.

Начальник відділу-головний бухгалтер

Іванна Іванівна СОРОЧАК

Головний спеціаліст

Галина Дмитрівна СОРОКА