Структура селищної ради

1Селищний головаЛюклян Ірина Богданівна
2Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів радиВагилевич Володимир Михайлович
3Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів радиГлинка Василь Леонович
4Керуючий справами – секретар виконавчого комітетуБендак Світлана Михайлівна
5Секретар селищної радиКрасілич Ольга Василівна
6Староста села ЗакерничнеХристук Любов Володимирівна
7Староста села НебилівПайш Роман Михайлович
8Староста села Слобода НебилівськаВинник Оксана Йосипівна
9Староста села КраснеСиничак Іван Богданович
10Староста села СливкиФедоришин Петро Васильович
11Староста села ЯсеньГулій Мирослава Василівна
12Староста села ОсмолодаСтоцький Мирослав Романович

Відділ юридичної та кадрової роботи

1Начальник відділуМарко Мар’яна Ярославівна
2Головний спеціаліст-юрист Пайш Андрій Ігорович (на час відпустки по догляду за дитиною основного працівника)
3Головний спеціаліст з кадрівКолодніцька Віта Петрівна

Відділ організаційної, інформаційної роботи та документообігу

1Начальник відділуРусин Мар’яна Володимирівна
2Головний спеціаліст по контролюЧерпак Яна Романівна
3Головний спеціаліст по документообігуПилип’юк Наталія Володимирівна
4Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю
5Діловод Магулій Христина Романівна
6Діловод села ОсмолодаКос Галина Василівна
7Діловод села НебилівМельник Тетяна Василівна
8Діловод села ЯсеньГринчак Наталія Леонівна
9Діловод села КраснеЗварун Магдалина Степанівна
10Діловод села СливкиІванишин Оксана Олександрівна

Фінансовий відділ

1Начальник відділу Вагилевич Лідія Михайлівна
2Головний спеціалістБержавич Ірина Федорівна
3Головний спеціалістВолошин Христина Богданівна
4Головний спеціаліст

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

1Начальник відділу – головний бухгалтер
2Головний спеціалістСорока Галина Дмитрівна
3Головний спеціаліст з публічних закупівельСорочак Іванна Іванівна
4Провідний спеціалістДанилко Юлія Юріївна

Відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, сільського господарства та туризму

1Начальник відділу Левицький Василь Олегович
2Головний спеціалістФіліпович Роксолана Володимирівна
3Головний спеціалістСвердан Ірина Василівна
4СпеціалістІванів Тетяна Василівна

Відділ будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури

1Начальник відділу Пліш Ольга Василівна
2Головний спеціалістВолошин Уляна Михайлівна
3Головний спеціаліст

Відділ надання адміністративних послуг Центр надання адміністративних послуг

1Начальник відділу Соломчак Надія Ярославівна
2Державний реєстраторКулик Ольга Романівна
3Державний реєстраторПетреній Ольга Володимирівна
4АдміністраторДубей Надія Ярославівна
5АдміністраторБазюк Тетяна Григорівна

Відділ освіти, молоді та спорту

1Начальник відділу Мотрук Василь Васильович
2Головний спеціалістЯкимчук Лідія Ярославівна
3Головний спеціалістФединяк Ірина Ігорівна
4Фахівець з публічних закупівель
5Водій

Відділ культури

1Начальник відділу (т.в.о. начальника)Худик Світлана Богданівна
2Головний спеціалістГавич Оксана Миколаївна
3Головний спеціаліст з бухгалтерського облікуПіцик Валентина Миколаївна

Відділ з охорони здоров’я та соціальної політики

1Начальник відділу Дзундза Віра Сезонівна
2Головний спеціаліст
3Головний спеціаліст

Сектор з надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами

1Завідувач секторуГлинка Мар’ян Васильович
2Головний спеціаліст по веденню військового облікуКоцулим Іванна Степанівна

Відділ земельних ресурсів та екології

1Начальник відділу Сенич Оксана Богданівна
2Головний спеціалістНадрага Людмила Євгенівна
3Головний спеціаліст із земельних відносинКороль Ольга Василівна
4Головний спеціаліст із земельних відносин (село Ясень)Федорак Тетяна Миколаївна

Служба у справах дітей

1Начальник служби Кулик Христина Богданівна
2Головний спеціаліст
3Фахівець

Служба господарського забезпечення

1Завідувач служби
2Прибиральник службових приміщеньХалус Мар’яна Богданівна
3Прибиральник службових приміщень
4Прибиральник службових приміщень
5Оператор котельні (1,0)Гутенюк Михайло Іванович
6Оператор котельні (1,0)
7Оператор котельні (0,5)
8Сторож
9ВодійМельник Богдан Ярославович

1Інспектор з охорони праці
2Фахівець з архівної справиБобнюк Оксана Василівна
3Музейний доглядач (1,0)Витвицька Оксана Володимирівна
4Музейний доглядач (0,5) (село Ясень)Вагилевич Тетяна Яківна