Склад виконавчого комітету

  1. Люклян Ірина Богданівна – селищний голова
  2. Вагилевич Володимир Михайлович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
  3. Глинка Василь Леонович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
  4. Красілич Ольга Василівна – секретар селищної ради
  5. Бендак Світлана Михайлівна – керуючий справами, секретар виконкому
  6. Пайш Роман Михайлович – староста села Небилів
  7. Винник Оксана Йосипівна – староста села Слобода Небилівська
  8. Синичак Іван Богданович – староста села Красне
  9. Федоришин Петро Васильович – староста села Сливки
  10. Гулій Мирослава Василівна – староста села Ясень
  11. Стоцький Мирослав Романович – староста села Осмолода
  12. Христук Любов Володимирівна – староста села Закерничне
  13. Депутович Іван Ілліч – депутат обласної ради, директор Перегінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
  14. Абрам Мирослава Дмитрівна – директор Перегінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
  15. Люклян Віра Ярославівна – директор Закерничанської ЗОШ І-ІІ ступенів
  16. Семкович Надія Ярославівна – директор Небилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  17. Данилишин Ольга Леонівна – директор Ясенського ліцею
  18. Балагура Роман Іванович – декан УГКЦ
  19. Михасюк Михайло Миколайович – декан УПЦ
  20. Романів Іван Іванович – священник села Красне
  21. Савчин Ярослав Володимирович – дільничний офіцер Рожнятівського ВП Калуського ВП ГУНП в Івано-Франківській області, старший лейтенант поліції
  22. Фрик Олексій Богданович – директор ДП “Осмолодський ЛГ”
  23. Яцишинець Андрій Ярославович – головний лісничий ДП “Осмолодський ЛГ”
  24. Шкіра Галина Михайлівна – головний лікар
  25. Волошин Надія Тарасівна – приватний підприємець
  26. Годованець Надія Олегівна – голова спілки інвалідів
  27. Семко Василь Ярославович – учасник АТО
  28. Іваськів Віталій Богданович – державний службовець
  29. Тринчук Віталій Васильович – приватний піприємець
  30. Андрейчук Василь Васильович – приватний підпримець
  31. Пулик Роман Ігорович – приватний підприємець
  32. Стрижак Віталій Васильович – приватний підпримець
  33. Глинка Роман Ярославович – голова ГО “Ми за Перегінське”
  34. Василинюк Петро Михайлович – приватний підприємець
  35. Корінь Мирон Дмитрович – голова братства УПА
  36. Кривун Олексій Олексійович – приватний підприємець
  37. Рараговська Тетяна Данилівна – вчитель Ясенського ліцею
  38. Костурович Мирослава Йосипівна – приватний підприємець
  39. Кулик Богдан Васильович – приватний підприємець
  40. Дутка Дарія Йосипівна – завідуюча Перегінського ДНЗ “Веселка”
  41. Миндюк Оксана Костянтинівна – завідуюча Небилівського ДНЗ “Любисток”
  42. Данилюк Ярослав Костянтинович – приватний підприємець
  43. Кос Богдан Федорович – директор ПП “Фашори”
  44. Мельник Богдан Ярославович – громадський активіст
  45. Соломчак Наталія Дмитрівна – вчитель Ясенського ліцею
  46. Костюк Василь Васльович – приватний підприємець
  47. Михасюк Михайло Михайлович – громадський активіст
  48. Пулик Любов Володимирівна – громадський активіст
  49. Соломчак Володимир Володимирович – вчитель Перегінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
  50. Вагилевич Михайло Михайлович – приватний підпримець
  51. Гулій Василь Михайлович – громадський активіст
  52. Волошин Микола Іванович – приватний підприємець
  53. Стефура Надія Юліанівна – приватний підприємець
  54. Цуцман Анатолій Федорович – приватний підприємець